Viete, kde nájdete kvalitné materiály na vzdel …

Hľadáte stránku, na ktorej si vyhľadáte podklady a nápady na vzdelávanie pre deti do sedem rokov? Pre všetky mamičky aj učiteľky v materských školách je výborným zdrojom inšpirácie portál preucitelky.sk. Prezradíme vám, v čom všetkom vás i vaše deti obohatí.

preucitelky.sk — viac ako informácie

Na portáli preucitelky.sk na vás nečaká len množstvo informácií či návodov na to, čo je pre deti najlepšie. Cieľom stránky je vytvoriť priateľské prostredie, v ktorom si učiteľky navzájom poradia a vymenia svoje nápady. Množstvo inšpirácií tu nájdu tiež mamičky a začínajúci učitelia v materských školách. Prečo vlastne preucitelky.sk navštíviť?

  • Učiteľom šetrí množstvo času na prípravu materiálov.
  • Mamičky tu nájdu možnosť spestriť svoje edukačné hry s deťmi od 0 do 7 rokov veku.
  • Vzájomné zdieľanie prináša nové nápady a obohacuje kreatívne myslenie pedagógov.
  • K dispozícii sú témy zamerané na množstvo oblastí, ktoré môžete využívať počas celého roka.

Vyberte si kategóriu

Hľadáte pesničky alebo básničky? Potrebujete nájsť nové podklady na podporu logického myslenia, matematických zručností, poznávania čísiel a grafomotoriky? Chceli by ste obohatiť svoju prácu s deťmi o nové nápady na výtvarné aktivity, lepenie, strihanie či netradičné výtvarné techniky? Na stránke preucitelky.sk si môžete nájsť tiež materiály o zvieratkách, ročných obdobiach, počasí, vesmíre a iných oblastiach. V praktickom vyhľadávači môžete zadať konkrétne slová alebo si vybrať podľa jednotlivých kategórií.

Podklady pre vašu prácu s deťmi si stiahnete do svojho počítača a vytlačíte. Aby ste si mohli byť istí, že deti danú úlohu zvládnu, v jej popise nájdete aj odporúčaný vek, pre ktorý je určená. Pre ešte viac šetrenia vášho času sú k dispozícii tiež týždenné plány zamerané na rôzne tematické okruhy. preucitelky.sk je jednoducho portálom, na ktorom nájdete materiály pripravené do posledného detailu.